Obec Nivnice

ORGANIZAČNÍ INFORMACE - ZÁKLADNÍ ŠKOLA NIVNICE

Základní škola Nivnice informuje, že ke vzdělávání ve základní škole od 25. května byli přijati všichni žáci 1. – 5. ročníku dolní školy, kteří se přihlásili.
Škola se otevírá v 8.00 h, výuka začíná v 8.30 h. Rodiče do školy nevstupují a před školou se neshlukují. Žák první den při vstupu do školy odevzdá čestné prohlášení o bezinfekčnosti, bez prohlášení žák nebude do školy vpuštěn. V budově školy žák používá roušku.Žák má minimálně dvě roušky. Žáci jsou rozděleni do skupin podle organizačních a personálních možností školy. Rozdělení žáků bude vyvěšeno na vstupních dveřích v pondělí 25. května. Rozdělení do skupin je po celou dobu trvalé, žáci z různých skupin se během dne nesmí míchat. Nepřítomnost žáka musí být rodičem omluvena. Docházku do školy žák může ukončit a pokračovat dál v online výuce. Obědy jsou pro žáky přihlášené, pokud ho žák nechce odebrat, musí si oběd odhlásit.
Online výuka pokračuje dál, od 25. května bude probíhat v odpoledních hodinách. Rozvrh online výuky je na webových stránkách školy. Sledujte webové stránky školy, průběžně jsou tam zveřejňovány všechny potřebné informace.

Datum vložení: 20. 5. 2020 8:04
Datum poslední aktualizace: 20. 5. 2020 16:45
Autor:

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Volně ke stažení:

google-play-downloadapp-store-download

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 175
TÝDEN: 877
CELKEM: 1232888

Hlášení poruch

Hlášení závad

Z naší fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Vítání občánků 2018

1261první písemná zmínka

3331počet obyvatel

247nadmořská výška (m n. m.)

2547katastrální výměra (ha)