A picture

31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

WEBKAMERY v obci

plakát

Z naší fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Gulášování 2018

Senioři

Zjednodušená verze stránek nejen pro seniory

modul pro seniory

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 9
DNES: 956
TÝDEN: 3140
CELKEM: 761431

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Aktuality

NABÍDKA PRÁCE - IMOPRA S.R.O.

Typ: ostatní
IMOPRA s.r.o. hledá do svého týmu: OPERÁTORA CNC STROJŮ, ÚDRŽBÁŘE, VÝSTUPNÍ KONTROLA. Více informací viz níže.

IMOPRA s.r.o. hledá do svého týmu:

OPERÁTOR CNC STROJŮ, ÚDRŽBÁŘ, VÝSTUPNÍ KONTROLA

Požadujeme:

- základní vzdělání, výuční list výhodou, praxe v oboru výhodou

 - dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- práci ve stabilní a rozvíjející se firmě

- mzdové podmínky podle zařazení do pracovní pozice

- prémie až 20%, příplatky noční,so + ne, svátky

- na pozici údržbáře přijmeme i na zkrácený úvazek, popř. OZP, důchodce

- pracovněprávní vztah na HPP práce v nepřetržitém provozu

  • krátký/dlouhý týden 12h. Směny – Operátor CNC
  • ranní/odpolední 8h. Směny – Výstupní kontrola, údržbář

    Náplň práce:

    - spočívající v jednoduché obsluze CNC strojů

    - vizuální kontrola, ruční úprava a následné balení

       - vedení a vyplňování dílenských záznamů

       - údržba strojů a další činnosti charakteru strojního zámečnictví

Místo výkonu práce:

IMOPRA s.r.o.,

U Dvora 217, 687 51 Nivnice

V případě zájmu se hlaste na personálním odd. paní Pavle Otrubové

tel: +420 724 324 988, email: otrubova@imopra.cz

Nástup možný ihned !

Vytvořeno: 2. 1. 2019
Poslední aktualizace: 2. 1. 2019 16:03