A picture

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Kalendář akcí

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

google-play-downloadapp-store-download

WEBKAMERY v obci

plakát

 

Z naší fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

foto Zdeněk Gazdík, 2014

Senioři

Zjednodušená verze stránek nejen pro seniory

modul pro seniory

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 674
TÝDEN: 6914
CELKEM: 1180871

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST NIVNICE INFORMUJE:

Typ: ostatní | náš tip
Milí farníci, vážení spoluobčané,
i když Vláda ČR omezila počet osob na shromážděních na 30, Česká biskupská konference ruší veřejné bohoslužby a další církevní akce.

Mše svaté, jak jste si je nahlásili, bude pan farář pravidelně sloužit. Je možné je sledovat přes webkameru na internetových stránkách Farnosti Nivnice. Až do odvolání se kromě kněze mše NESMÍ NIKDO JINÝ ÚČASTNIT!!! Rodina, která má mši svatou, ji může sledovat přes webkameru. Pokud by někdo chtěl přesunout sjednanou mši na později, ať dá vědět. Kdo by potřeboval svátosti, ať dá vědět. Jsme spojeni v modlitbách prodchnuti křesťanskou nadějí a důvěrou v Boha.

Každou nivnickou mši svatou můžete sledovat přes webkameru. Bohoslužby je také možné sledovat ve sdělovacích prostředcích (TV Noe, TV Lux, Rádio Proglas) a den Páně tak slavit v rodinném kruhu. Všichni věřící jsou z tohoto důvodu do odvolání dispenzováni od fyzické účasti na nedělních bohoslužbách. Individuální přijetí svátosti lze domluvit s panem farářem, který zodpoví i případné dotazy. Viz. prohlášení ČBK na internetových stránkách Arcidiecéze olomoucké. Prosíme o modlitby. Společná modlitba je nejsilnější zbraní, kterou máme! Děkujeme!Vytvořeno: 12. 3. 2020
Poslední aktualizace: 18. 3. 2020 13:06
Autor: