A picture

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Kalendář akcí

WEBKAMERY v obci

plakát

 

Z naší fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Setkání rodáků 2018

Senioři

Zjednodušená verze stránek nejen pro seniory

modul pro seniory

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 638
TÝDEN: 1354
CELKEM: 1082518

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Rekonstrukce ulice Sadová - informace pro občany

Typ: ostatní
3Jak bylo několikrát avizováno, práce byly zahájeny i na této ulici. Postup prací: odfrézování živice podél starých obrub, vybrání frézovanky (tu využíváme na různé opravy), provedení výkopu dle předpisu, navezení kameniva, hutnění, betonáž obrubníků, betonáž pod novou živici, odfrézování zbylé celé plochy komunikace, případné opravy - zpevnění pod obalovanou, pokládka obalované, terénní úpravy. Nájezdové obruby, kde jsou shodné s novými a jsou výškově ok, tak zůstávají, jiné obruby jsou nepřípustné a budou vyměněny.

Po celou dobu je možné komunikovat s obcí nebo dodavatelem, jak o provedení dočasného nájezdu, tak následně na rozsahu a provedení úpravy vjezdů ke spokojenosti vlastníků.  Takhle to doposud funguje ke spokojenosti.

Doba trvání celé akce, tj. omezení vjezdu a ruch stavebními pracemi v dané ulici, je "jeden měsíc jednou za 30 let". Proto žádáme občany o pochopení s omezeními dopravy i přístupu k RD.
Odměnou nám budou nové pěkné ulice. Na foto je postup prací, opravené vjezdy i nevyhovující nájezdové i silniční obruby.
 


Vytvořeno: 29. 5. 2018
Poslední aktualizace: 26. 7. 2018 11:31
Autor: