A picture

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

WEBKAMERY v obci

plakát

 

Z naší fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Zahájení školního roku 2019/2020

Senioři

Zjednodušená verze stránek nejen pro seniory

modul pro seniory

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 8
DNES: 536
TÝDEN: 2750
CELKEM: 1132854

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

NOVOROČNÍ PROJEV STAROSTY OBCE 2020

Typ: ostatní | náš tip
Vážení spoluobčané,
dovolte abych vám do nového roku popřál především pevné zdraví, které je základem šťastného života, mnoho štěstí bez něhož se také neobejdeme a také mnoho úspěchů profesních a osobních.
Nový rok pro většinu z nás znamená i začátek nových plánů, předsevzetí a cílů, které bychom během nastávajícího roku chtěli uskutečnit nejen v pracovním, ale i v soukromém životě. Je to ale také čas ohlédnutí se zpět a zhodnocení toho, co se nám v uplynulém roce povedlo či nepovedlo, co jsme zažili, vykonali nebo nestihli udělat.
Pro mnohé to bude znít, že se opakuji, ale buďme rádi, že můžeme jako v minulých letech opět konstatovat, že Nivnice má za sebou rok klidný a myslím, že úspěšný. Nebudu vás zatěžovat výčtem akcí v roce uplynulém, ani plánovanými projekty v roce nastávajícím. Vše bylo popsáno ve vánočním čísle NN, které jste obdrželi do svých schránek, krátce před vánočními svátky. Za významné však považuji sdělit, že nejen v investicích se daří plnit cíle, ale i v oblasti přenesené působnosti i v oblasti samosprávy jsou plněny všechny požadované služby i úkony. Mnohé se opravilo a vybudovalo. Infrastruktura obce je funkční, obec je čistá a udržovaná, žila poměrně aktivním společenským, kulturním i sportovním životem. Věřím, že všichni vnímáte výrazné změny v obci a také věřím, že se nám bude i nadále dařit pokračovat v plánu rozvoje obce.
Finančně je obec stabilní, investuje a opravuje dle schválených rozpočtů a v souladu s plánem rozvoje. I přes finančně nákladný a investičně náročný rok 2019 obec ukončila rok s výrazným zůstatkem na účtech.
Dovolte mi poděkovat všem, kteří se podílejí na správě obce, i těm kteří udržují své domky a předzahrádky hezké, těm, kteří si vybudovali parkování pro své auta a nestojí nám v ulicích a pak především těm, kteří se věnují nezištně našim dětem a mládeži v zájmových kroužcích, spolcích nebo oddílech, i těm kteří pomohou komukoliv a čímkoliv je-li to potřebné, ale i těm kteří přijdou a sdělí svůj názor, ať už je jakýkoliv.
Vážení spoluobčané,
závěrem vyslovím přání: važme si jeden druhého, mějme se rádi, mějme rádi naši obec a zachovejme si úctu jeden k druhému. K tomu vám všem přeji osobně i jménem zastupitelů obce a jménem zaměstnanců obecního úřadu hodně zdraví, štěstí, lásky a trpělivosti. Přeji nám všem jen to dobré. A nezapomínejme, stále platí: že s úsměvem jde všechno líp ????.


Vytvořeno: 12. 2. 2020
Poslední aktualizace: 12. 2. 2020 16:22
Autor: